Zoals sommigen van jullie al weten is onze school al geruime tijd op zoek naar een andere locatie om onze lessen te verzorgen. De reden hiervoor is dat onze huidige sportzaal in ‘De Danne-Ateliers’ op de nominatie staat om gesloopt te worden voor de nieuwbouw van huizen/appartementen. Wanneer dit allemaal zal gebeuren en hoeveel tijd we dan hebben om een alternatieve locatie te vinden is niet duidelijk. We zijn daarom verheugd jullie te kunnen mededelen dat wij een andere locatie hebben gevonden, namelijk: de sportzaal van ’t Kikkerfort te Breukelen.
De tijdslijn voor de periode tot aan de zomervakantie ziet er als volgt uit:

De jeugdklassen van de zaterdagochtend beginnen per zaterdag 21 mei op dezelfde tijden (10.00 & 11.00 uur) in de sportzaal van ’t Kikkerfort. De exacte data dat er er les wordt gegeven in ’t Kikkerfort zijn: 21 en 28 Mei. 4, 11, 18 en 25 Juni. 2 Juli is de laatste les voor de zomervakantie.